Extéria zkušenosti

Na firmu Extéria se pravidelně obracejí ti, kteří potřebují pomoct s bezpečností práce či s požární ochranou. Firma totiž nabízí pomoc při přípravě na kontrolu či dokonale připraví i na tu neohlášenou kontrolu ze státní správy, která bývá bohužel čím dál častější. Díky tomu, že jsou neohlášené kontroly ze státní správy čím dál častější, doplácí na ni čím dál víc lidí (vždyť čtyřicet procent podnikatelů nemá ani páru o tom, co to vlastně bezpečnost práce je). Sankce, které takové podnikatele postihují, dosahují až stovek tisíc korun (někdy mohou dosáhnout až milionu). To se vyplatí raději využít služeb firmy Extéria, jejíž služby se rozhodně k milionům nevyšplhají.

Kromě přípravy na kontrolu firmu nabízí i pravidelné školení, které je taky v každé společnosti zapotřebí. Provádí taky revize.

Firma má za dobu, co na trhu působí (od roku 2011), celou řadu spokojených klientů, a to od osob samostatně výdělečně činných či malých nebo středních podniků až po zdravotnictví, školství nebo státní správu. Právě tito klienti píšou celou řadu recenzí a referencí, v nichž sdělují zkušenosti s touto firmou. Pokud tedy sháníte pomoc s BOZP a zvažujete firmu Extéria, reference či recenze vám v rozhodování jistě pomůžou.

 

Extéria reference:

Služba funguje na 100%, firmě exteria nemáme co vytknout, dobrá zkušenost.

Petr Kocis, Praha

 

Firma Extéria nám zajišťuje BOZP již třetím rokem a v roce 2017 jsme měli dokonce kontrolu od inspektorátu práce. Vše proběhlo na jedničku. Mám tedy pozitivní zkušenosti a všem doporučuji.

Lenka Konečná, Ostrava

 

Výborná komunikace, mohu jen doporučit.

Josef Hradil, Most

 

Firmu Extéria mohu jenom doporučit. Spolupracuji s ní už druhým rokem a musím říct, že bych si přál více takových spolehlivých firem nabízející profesionální služby. Posílám kladnou recenzi a přeji hezký den.

Kamil Marek, Jihlava